Yorum Haberi

%100 DÖNÜŞÜMLÜ BEZ ÇANTA

Arkadaşlar, gerçekten de dünyada sanayileşmenin de artmasıyla doğada müthiş bir bozulma ve hasar ortaya çıkmıştır. Nerede eski yazlar, kışlar, mevsimler diyorlar ya. Nerede eski meyveler, sebzeler, verimli topraklar diye söylerler ya işte tüm bunların nedeni bilinçsiz tüketici olmakta ve çevreye zararlı ürünler kullanmaktan kaynaklanıyor.

%100 DÖNÜŞÜMLÜ BEZ ÇANTA

Arkadaşlar, gerçekten de dünyada sanayileşmenin de artmasıyla doğada müthiş bir bozulma ve hasar ortaya çıkmıştır. Nerede eski yazlar, kışlar, mevsimler diyorlar ya. Nerede eski meyveler, sebzeler, verimli topraklar diye söylerler ya işte tüm bunların nedeni bilinçsiz tüketici olmakta ve çevreye zararlı ürünler kullanmaktan kaynaklanıyor. Bu durumu bez çanta ürünleri ile aşabiliriz.

Bez dediğimiz bu ürünler tamamen pamuktan yapılır. Tam bir çevre dostudurlar. Aynı zamanda da sağlıklıdırlar. Siz sadece naylon poşetlerin çevreye mi zarar verdiğini düşünüyorsunuz? Bunlar hem sizin hem de ailenizin sağlığını tehlikeye atıyorlar. Kanser hastalıklarının neden bu kadar arttığını zannediyorsunuz ki!

Yapılması gereken şey çak basit. Hemen www.istecanta.com sitesine giriyorsunuz. İster baskılı isterseniz de baskısız promosyon çanta ürünlerinden seçiyorsunuz. İstediğiniz baskıyı yaptırabiliyor ve sipariş verebiliyorsunuz. En kısa sürede adreslerinize ulaşan bu çantaları gönül rahatlığı ile kullanıyorsunuz. Hemen şunu da söylemeliyim ki, bu site online olarak uygun fiyatla ürün satışı yapıyor.

Tamam, sizleri çok iyi anlıyorum. Naylon poşetleri çok daha ucuza alıyorsunuz. Zaten insanlara hizmet adına ücretsiz veriyorsunuz ve maliyeti yükseltmek istemiyorsunuz. Ekonomi kötüye gidiyor. Kazançlarınız azaldı. Her şey ateş pahası. Ama şunu da söylemeden edemeyeceğim ki hiçbir şey insan sağlığından daha önemli değildir. Belki sizlerin kazancında biraz azalma olacaktır ancak çevreye verdiğiniz zararı düşündüğünde gerçekten uzun vadede çok karlı bir iş yapacaksınız. Bunun için bez promosyon çanta ürünlerine geçiş yapmalısınız.

Çocuklarınızın geleceği için gecenizi gündüzünüze katıp çalışıyorsunuz. Neler yapmıyorsunuz ki onlar için. Tırnaklarına zarar vermek istemiyorsunuz. Peki ya onlara bu kadar özen gösterirken onlara nasıl bir gelecek bıraktığınızı düşünüyor musunuz? Bunu şunun için söylüyorum. Onlar ve torunlarınız, onların torunları bu dünyada yaşamaya devam edecekler. Ancak, biz bu şekilde çevreye zarar vermeye devam edersek onların sağlıklı yaşayabilecekleri bir çevre, doğa, toprak bırakmayacağız. Arazileri ekecekler, biçecekler, ürün hasat etmeye gayret edecekler ancak toprak verimsiz olduğundan istediklerini bir türlü alamayacaklar. O zaman ne yapacağız doğaya dönüşümlü olan bez çanta gibi ürünleri tercih edeceğiz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?