Yorum Haberi

İkinci El Araç Alacaklara Vakıf Katılım Bankası 2. El Taşıt Finansmanı

İkinci el araç almak isteyen vatandaşların yeterli nakde sahip olmadığı durumlarda başvurdukları banka desteği sayesinde taşıt alımı gerçekleşmektedir. Vakıf Katılım Bankası’ndan ikinci el taşıt finansmanı ile araç almak isteyen müşteriler için likidite sunulmaktadır. Finansman dahilinde müşteriler tatbik edilen azami vade süresi 36 ay olarak belirlenmiştir.

İkinci El Araç Alacaklara Vakıf Katılım Bankası 2. El Taşıt Finansmanı

Müşterilere finansman dahilinde uygulanan kar oranı, müşterinin tercih ettiği vadeye göre farklılık arz etmektedir. Vakıf Katılım Bankası’ndan 12 ay vadeli olarak 2. el araç edinmek isteyen müşteri, aylık yüzde 1,32 seviyesinde kar oranı ile karşılaşacaktır. 24 ay vadeli olarak bankadan likidite edinen müşteriye tatbik edilecek kar oranı ise aylık yüzde 1,34 seviyesine yükselmektedir.

Vakıf Katılım Bankası ikinci el taşıt alımı için 36 ay vadeli olarak nakit desteği talep eden müşterilerine aylık yüzde 1,36 kar oranı uygulamaktadır. Vakıf Katılım’ın nakit desteği ile alınabilecek ikinci el aracın azami yaşı 5 olabilmektedir.

İkinci El Araç Finansmanı Maliyet Hesaplaması! 

Vakıf Katılım Bankası’ndan ikinci el araç alımı için nakit desteği talep eden bir müşteri, bankadan 25 bin lira finansman kullandığında, 12 ay vade tercihi ile de borcunu geri ödemek isterse finansmanın yıllık maliyet oranı yüzde 21,91 olacaktır. 25 bin Türk Lirası finansmanı 24 ay vadeli olarak Vakıf Katılım Bankası’ndan edinen müşteriye yansıyacak yıllık maliyet oranı ise yüzde 21,72 seviyesinde gerçekleşecektir.

Vakıf Katılım Bankası ikinci el araç alımında kendisinden likidite talep eden ve borcunu 36 ay vadede geri ödemek isteyen müşteriye aylık yüzde 1,36 kar oranı tatbik edeceğinden, finansmanın yıllık maliyet oranı yüzde 22,06 olarak gerçekleşecektir.

Vakıf Katılım Bankası ikinci el taşıt finansmanı dahilinde nakit desteği alarak otomobil sahibi olmak isteyen müşterilerin banka şubelerine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Vakıf Katılım Bankası İkinci El Araç İkinci El Araç alımı www.vakifkatilim.com.tr vakifkatilim.com.tr
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?