Yorum Haberi

Şaryo Dolly Kiralama İçin Çalıkuşu Film

Reklam, tanıtım filmi, klip çekimi, film, kısa film gibi çekimler için sizlere her türlü stüdyo ve set ortamına uygun en gelişmiş ekipmanların kiralama hizmetini veren Çalıkuşu Film, ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekipman için sizlerin hizmetinizdedir.

Şaryo Dolly Kiralama İçin Çalıkuşu Film

Çalıkuşu Film firması sarsıntısız çekimler için en iyi ekipman olan şaryo dolly kiralama hizmeti ile de sizlerledir. Bunun yanı sıra 180 derece dönme özelliğine sahip bu ürünler şaryo dolly kiralama hizmetiile sizlere sunulmaktadır. Ne kadar süre ile kiralayacağınızın bir önemi yoktur ancak kira süresi ne kadar uzun olursa kiralama bedeli de o kadar uygun olmaktadır.

Kiralamak istediğiniz her türlü ürün ve ekipman ile ilgili olarak çalıkuşu film firması ile irtibat kurabilirsiniz. Lütfen ihtiyaç duyduğunuz tarihten önce firmayı arayarak ekipmanların uygun olup olmadığını öğrenin. Dilerseniz ekipman için ihtiyacınız olan tarih için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şaryo Dolly ürünleri hakkında biraz bilgi vermek gerekirse, bu ürünler bir tren yoluna benzetilebilir. Bu yol sayesinde bozuk ve engebeli zeminlerde bile kamera sarsılmadan çekimler yapabilmektedir. Altlarına yerleştirilen takozlar iyi bir şekilde kurulduğunda 180 kg. taşıma kapasitesine sahip olabilmektedirler. Takozlar yerleştirilirken dikkat edilmesi gereken husus, sistem kurulumu yaparken su terazisi ile düzgün olup olmadığının kontrol edilmesidir.

Tekerlekli  ve çok kullanışlı olan bu sistem ile daha kaliteli çekimler gerçekleştirebilirsiniz. Şaryo kiralama ve dolly kiralama hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi için Çalıkuşu Film firması ile irtibata geçiniz.

Çalıkuşu Film kurulduğu günden bu güne kadar mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veren, kiralama hizmeti verdiği ekipmanlarının en son çıkan ürünlerden oluşmasına özen gösteren bir firmadır. Kamera çeşitleri, ses kayıt cihazı çeşitleri, ışık ekipmanları, çekim aksesuarları gibi bir çok alanda en iyi hizmeti sunan firma sizlerin sadece çekimlerinize odaklanmanızı, ekipman ihtiyacını düşünmemenizi sağlamak üzere hizmet vermektedir.

Çalıkuşu film ayrıcalığı ile hemen şaryo kiralama ve dolly kiralama ve hizmetlerinden yararlanabilmek için www.calikusufilm.com sitesini ziyaret ediniz. Ayrıca, site üzerinden kiralama hizmeti verilen ekipmanların özelliklerine de ulaşma imkanına sahipsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?