Yorum Haberi

LENOVO AKILLI KALEM YOGA 720 SERİSİ İLE GELİYOR

Lenovo Dünyada ve Türkiye ‘de lider bilgisayar üretici konumunda ve hem motorola markası ile akıllı telefon pazarında hem de ürettiği sunucu sistemleri ile hızla büyüyen bir teknoloji devi ve son günlerde büyük bir hayran kitlesi olan Yoga serisinin en son modeli olan Yoga 720’yi tanıttı.

LENOVO AKILLI KALEM  YOGA 720 SERİSİ İLE GELİYOR

Yoga 720 serisinin getirdiği bir teknoloji olan aktif kalem özelliği  ile çok büyük bir ses getirmesi bekleniyor. Ayrıca diğer modellerinde bulunan 360 derece dönme özelliğinin de olması bekleniyor.

Bu serinin geçmişine bakıldığında aktif kalem teknolojisini kullanacak ilk modelin YOGA 720 olduğu görülüyor. Windows 10 işletim sisteminin sunduğu tüm dokunmatik imkanları da sonuna kadar kullanmamızı sağlayacak bu yeni teknoloji devrim niteliğinde. Kalem sayesinde one note, Paint 3D, Word, excel, powerpoint ve ink özellikleri kolaylıkla kullanılacak.

Yoga serisinin aktif kalem ile gelen ilk modeli olan Yoga 720, Windows 10'un sunduğu yeniliklerden de sonuna kadar faydalanıyor. Aktif kalem desteğiyle Paint 3D, One Note Word, Powerpoint ve Web tarayıcıları üzerinden kullanılabilen Ink özelliklerini kolayca kullanabileceğiz. Yoga akıllı kalem sayesinde kullanıcıların 3D yazılabilir baskılar da hazırlayabileceği belirtildi.

LENOVO LENOVO AKILLI KALEM YOGA 720
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?