Yorum Haberi

Azra Akın, Trakya Düğünüyle Evlenecek! Azra Akın Kimdir?

2002 yılında Dünya Güzeli seçilerek herkesin dikkatini çeken ve güzelliği ile adından söz ettiren Azra Akın dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Model ve oyuncu Azra Akın, 4 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Atakan Koru ile evlenmek için adeta gün sayıyor. Edinilen yeni bilgilere göre eski dünya güzelinin düğünü Edirne’nin Keşan İlçesi’nde yapılacak.

Azra Akın, Trakya Düğünüyle Evlenecek! Azra Akın Kimdir?

Azra Akın, uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Atakan Koru ile 26 Ağustos 2017 tarihinde evleniyor. Ancak eski Dünya güzelinin düğünü alışılageldiği gibi ünlü mekânlarda değil Trakya’da olacak. Edirne’nin Keşan İlçesi’ne bağlı Bahçeköy’deki bir kır lokantasının bahçesinde düzenlenecek olan düğün tam bir Trakya düğünü olacak. Ünlü model ve oyuncu Azra Akın böylece bir Trakya düğünüyle dünya evine girmiş olacak.

Azra Akın ve Atakan Koru düğün hazırlıklarına son sürat devam ederken çiftin düğün davetiyesi de magazine sızdı.  Çiftin davetiyeleri Darüşşafaka Cemiyeti’ne yaptıkları bağış üzerine hazırlanmış. Davetiyenin üzerinde ise ’Eğitimde fırsat eşitliğine destek vermek için, bu mutlu günümüzde sizin için Darüşşafaka’ya bağış yaptık’ notu yazıyor.

Azra Akın kimdir?

Güzelliği ve sempatik tavırları ile herkesin sevdiği isimlerden birisi olan, 2002 yılında hem Türkiye’de hem de dünyada en güzel kadın seçilerek güzelliği tescillenen Azra Akın kimdir? İşte 26 Ağustos tarihinde evlenecek olan eski dünya güzelimiz Azra Akın hakkında her şey…

Azra Akın 8 Aralık 1981 tarihli Almelo doğumludur. Azra Akın’ı tüm Türkiye 2002 yılında Türkiye Güzeli seçildiğinde tanıdı. Azra Akın, bu tescilin ardından katıldığı 2002 Miss Universe Güzellik Yarışması’nda Kainat Güzeli seçilince ise şöhretine şöhret kattı.

Güzellik Kraliçesi seçildikten sonra kariyerini mankenlik ve modellik yolunda çizen Azra Akın, aynı zamanda reklamlarda ve TV dizilerinde oyunculuk da yapmaktadır. Hatta ünlü manken sinema filmlerinde de yer alarak oyunculuk konusunda iddialı olduğunu kanıtlamıştır.

Azra Akın televizyon ekranlarında ilk olarak 2004 yılında başrolü Tamer Karadağlı ile paylaştığı Yağmur Zamanı adlı dizi ile yer aldı. Dizide Eylül karakterini canlandıran Azra Akın’ın oyunculuğu izleyenler tarafından çok beğenildi.

2009 yılında Sadri Alışık Tiyatrosu’nda 72. Koğuş adlı oyunda rol alan Azra Akın yeteneklerinin sadece oyunculuk ile sınırlı olmadığını ise Acun Medya tarafından düzenlenen ve Show Tv’de yayınlanan ‘Yok Böyle Dans’ yarışmasında kanıtlamıştır. Yarışmanın en iddialı yarışmacılarından birisi olan Azra Akın güzelliği ve danstaki başarısı ile yarışmanın birincisi olmuştur.

2011 yılında Star TV'de yayınlanan Geniş Aile dizisinde rol alan ardından 2012'de M.U. C.K dizisinde müzik öğretmeni Elif karakterini canlandıran Azra Akın; 2014 yılında Kanal D ekranında yayınlanan Galip Derviş dizisine ise konuk oyuncu olarak katılmıştır.

Azra Akın Eylül 2014 tarihinde vizyona giren Çilek isimli filmde başrol karakterine hayat verirken, 2015'te ise Poyraz Karayel dizisine Çiğdem karakteriyle katılmıştır.

Azra Akın Azra Akın kimdir Atakan Koru Atakan Koru kimdir Bahçeköy Keşan Edirne
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?