Yorum Haberi

DOĞUŞ TÜP BEBEK MERKEZİ İLE EN İYİ TÜP BEBEK TEDAVİSİ

Tüp bebek tedavisinin en iyi uygulandığı yerler Kıbrıs Tüp Bebek olarak faaliyet gösteren Kıbrıs merkezleridir. Bunun birkaç nedeni vardır. Bunlardan birisi diğer ülkelerdeki bir takım yasal engellerin bu tedavi üzerinde kısıtlayıcı etkiler oluşturmasıdır. Bu nedenle uzmanlar daha rahat tedavi imkanı bulabildikleri K.K.T.C.’yi tercih etmişlerdir.

DOĞUŞ TÜP BEBEK MERKEZİ İLE EN İYİ TÜP BEBEK TEDAVİSİ

Örneğin, ülkemizde tüp bebek tedavisi sadece evli çiftlere yapılabilmekte ve transfer sayısında kısıtlamalar bulunmaktadır. K.K.T.C.’de ise böyle bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Birçok Avrupa ülkesinde de 40 yaşın üstündeki hastalara tüp bebek tedavisi uygulamak yasaktır. Bu nedenle Avrupa ülkesindeki birçok kişi Kıbrıs Tüp Bebek merkezlerine gelmek zorunda kalmaktadırlar.

Daha bir çok konuda diğer ülkelere göre büyük rahatlık sağlayan Kıbrıs, sağlık turizmi alanında en çok tercih edilen ülkeler arasındadır. Servis ve tedavi ücretlerinin uygun olması, tedavi başarı oranlarının yüksek olması Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi tercih edilmesinin en büyük nedenlerindendir.

Doğuş Tüp Bebek Merkezi uzun yıllardır Kıbrıs’da faaliyet gösteren en başarılı tüp bebek merkezlerinden birisidir. Çok büyük başarılara imza atmış, yüzlerce hastasını tedavi ederek mutlu bir şekilde ülkelerine göndermiştir. Tabi ki bebek dünyaya getirmek için birçok etken söz konusudur. Bu etkenlerin tamamı için bir tedavi metodu geliştirilmiş değildir. Ancak büyük bir yol kat edildiği ve büyük başarı oranlarına ulaşıldığı da bir gerçektir.

Evet tüm hastalıkların tedavisi olmadığı gibi bu hastalığın bazı durumlarda tamamen tedavisi mümkün değildir. Bu nedenle tedavinin olumsuz sonuçlanma ihtimali de bulunduğunun unutulmaması gerekmektedir.

Bu hususlardan bahsederken kesinlikle umudunuzu kaybetmenizi değil her şeye hazırlıklı olmanızı istiyoruz. Ancak, bebek sahibi olacağınıza olan inancınız ne kadar güçlü olursa tedavi başarı oranı da o kadar yüksek olacaktır.

Ülkemizde birçok vatandaşımız bulunduğu şehir dışına bile çıkmamışken ülke dışında tedavi görmenin çok zor olduğunu düşünürler. Ancak, Kıbrıs Türk vatandaşlarından vize talep etmeyen bir ülkedir. Bu şu anlama gelmektedir. Türk vatandaşları şehirler arası yolculuğa çıkar gibi cebindeki kimlik ile kolayca Kıbrıs’a gidebilmektedir. Yine bu tarz kişilerin en büyük korkusu oraları bilmiyorum. Hiç tanıdığım yok ben oralarda ne yapacağım korkusudur.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi olarak faaliyet gösteren Doğuş Tüp Bebek Merkezi sizlerin tüm ihtiyaçlarını düşünmüş ve etkin çözümler bulmuştur. Bu hizmetleri sayesinde sadece tüp bebek tedavisinden yararlanmak isteyenlerin sadece Doğuş Tüp Bebek Merkezini aramaları yeterlidir. Bundan sonrasını merkeziniz halledecektir. Peki nedir bu hizmetleri?

Öncelikle tedaviye başlamadan önce sizin muayene için Kıbrıs’a gelmenizi sağlamak. Bu anlamda size uygun olan tarih ve saat için gidiş-dönüş uçak rezervasyonlarını yapmak, sizi Kıbrıs havaalanında karşılamak, önceden birlikte kararlaştırılan kalacağınız otele yerleştirmek, bu otel ile anlaşarak yeme, içme gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak, muayene saatine göre sizi kaldığınız otelden alarak tedavi merkezine getirmek, tedavi süresince sizinle birlikte olmak, tedavi sonrasında sizi kalacağınız otele bırakmak, ortaya çıkan farklı ihtiyaçlarınız için çözüm ve önerilerde bulunmak, tedavi sonrası sizi Kıbrıs havaalanından yolcu etmek Doğuş Tüp Bebek Merkezi’nin sizlere sunduğu hizmetlerdir.

Muayene sonrası tüp bebek tedavisi için uygun olduğunuza karar verilmesi durumunda, tedavinin başlayacağı tarih ve saatler, tedavi süresi, tedavi süresince konaklayacak yerler, gidiş-dönüş uçak biletleri gibi planlamaları sizinle birlikte yapmak, size uygun olan tarihte geleceğiniz Kıbrıs hava alanından sizi alarak tüm tüp bebek tedavisi boyunca ortaya çıkacak tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunmak Doğuş Tüp Bebek Merkezi hizmetleridir.

DOĞUŞ TÜP BEBEK MERKEZİ İLE CİNSİYET SEÇİMİ

Tüp bebek tedavisinde meydana gelen gelişmeler sadece bebek sahibi olamayanlara değil istediği cinsiyette bebek sahibi olmak isteyenler için de çeşitli tedavi yöntemleri sunmuştur. Cinsiyet seçimi ismi verilen bu tedavi yönteminden genelde ilk bebeğini bir cinsiyette olmasını isteyenlerin ya da ikinci bebeğinin ilk bebeklerinin cinsiyetinden farklı olmak isteyenlerin talep ettiği bir hizmettir.

Tüp bebek tedavisi ya da cinsiyet seçimi tedavisinden yararlanmak isteyenleri Doğuş Tüp Bebek merkezinin ayrıcalıklı ve başarılı hizmetlerinden yararlanmaya davet ediyoruz. Her türlü sorunuza cevaplar bulabileceğiniz, Doğuş Tüp Bebek Merkezi’nin hizmetleri ve tedavi yöntemleri hakkında bilgiler bulabileceğiniz web sitesi hizmetinize girmiştir. Ayrıntılı bilgi ve irtibat için www.dogustupbebek.com adresini ziyaret ediniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?