Yorum Haberi

STİL İKONU: BRAD PITT

Hollywood’un en şık, tüm zamanların en karizmatik aktörlerinden biri olan Brad Pitt, dillere destan yakışıklılığı, filmleri, evliliği, aile yaşamı ve stiliyle gerçek anlamda yaşayan bir efsane.

STİL İKONU: BRAD PITT

Öyle ki; dünyanın en iyi stilistleri tarafından erkek modasını baştan yazacak kadar iyi giyindiği belirtiliyor. Her yıl ‘’en iyi giyinen erkekler’’ arasında yerini koruyor. Eşi Angelina Jolie ile birlikte kamera karşısına geçtiği yeni filmi ‘’By The Sea’’ de vizyonlarda yer alırken Brad Pitt’in zamansız stilini mercek altına aldık.

Brad Pitt’in günlük ve sokak stilinde basic tişörtler, jean’ler, keten pantolon, kazak ve blazer ceketler öne çıkıyor. Özellikle güneş gözlükleri, bereler, şapkalar, atkılar ve kasketler ise en çok kullandığı aksesuarlar arasında. Çoğu zaman da onu, deri ceketler, bol pantolonlar, paltolar içerisinde görüyoruz. Ton sür ton giyinmek, yani baştan aşağı aynı renkleri kullanmak da yine Brad Pitt’in stil kodlarından biri. Tüm bu detaylarla Brad Pitt’in günlük stilinde asi bir ruhu yansıttığını söyleyebiliriz. Bu tarzını ilerleyen yaşına ve duruşuna göre ustalıkla bir araya getiriyor. Her dönem yeni bir model ve tarzdaki saçları ise stilinin çok önemli diğer bir parçası! Kısaca Brad Pitt stili her zaman bakımlı, cool ve yenilikçi… Onun stiliyle ilgili en önemli nokta da giydiği parçaların her birini çok iyi yakıştırması.

Brad Pitt’in kırmızı halı tercihi ise smokinlerden yana ve tabii ki kırmızı halının en şık erkeklerinden biri! Genellikle siyah, navy tonlarında smokin ve klasik takım elbiseleri tercih eden aktör papyonları da çok iyi taşıyor. Kravat kullandığı zamanlarda ise takım elbiselerinin içinde genellikle ince kravat modelleri görüyoruz. Aynı şekilde kravatsız yelekli takım elbiselere, kareli & ekoseli takım elbiselere duruşuyla bambaşka bir tarz katıyor. Gömleklerinin yakaları açık şekilde giydiği yelekli takım elbiselerle adeta ‘’takım elbise ile nasıl eğlenceli ve özgün bir görünüm elde edilir’’ dersi veriyor. Takım elbiselerinde klasik modelleri tercih etse de muhakkak onlara kendi duruşuna dair detaylar katıyor. Bu detaylar zaman zaman onunla bütünleşen güneş gözlükleri, farklı cep mendilleri veya takılar olabiliyor. Özellikle gri takım elbiseyi en iyi taşıyan erkeklerden biri olduğunu söyleyebiliriz

STİL BRAD PITT Hollywood Brad Pitt moda
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?