Yorum Haberi

Şevkat Yerimdar Reytinglerde Birinci Sırada

Geçtiğimiz yıl bölümleri çekilen ve bu yıl ekranlara gelmeye başlayan Şevkat Yerimdar dizisi izleyenler tarafından çokça sevildi ve beğenildi. Seyirci ile ilk olarak sinemada tanışan Şevkat Yerimdar dizisi çok beğenilince diziye uyarlandı ve Fox TV kanalında ekranlara gelmeye başladı. Hemen hemen her gün tekrar bölümleri ile de izleyenleri ile buluşan dizi bir gün tamı tamına 8 kere yayınlandı ve tekrar bölümü ile reyting sıralamasında zirvenin aşılmaz sahibi oldu.

Şevkat Yerimdar Reytinglerde Birinci Sırada

Dizinin Konusu Dikkat Çekiyor

Şevkat Yerimdar dizisinin bu kadar sevilmesinin arkasındaki en büyük etkende izleyenlerin yıllardan beridir aradığı şeyi bu dizinin içinde bulmuş olmasıdır. Dizi sıcak ve samimi bir ortamı vat ediyor izleyenlerine. Sıcacık bir mahallenin içinde neşeli ve tatlı bir komediyi sunan dizi yaz sezonuna tam anlamıyla damgasını vurdu dersek yalan olmaz. Dizinin başrollerini Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon  ve Burak Akkoyunlu gibi tanınmış, sevilen oyuncular paylaşıyor.

Birbirinden renkli karakterlerin yer aldığı dizide diziye adını veren Şevkat Yerimdar karakterini Özgürcan Çevik canlandırıyor. Hayat verdiği karakteri sevdiğini ve oynamaktan keyif aldığını belirten çevik dizinin gelen başarısının sırrının da ekip uyumu olduğunu dile getirdi. Şevkat Yerimdar Ankaralı bir mahalle abisi olarak nitelendirilebilir. Öfkesini kontrol etmekte zorlanan bu karakter adaletsizliğe karşı da oldukça dik duruşlu bir rol sergiliyor. Sert mizacı ve kaba üslubu ile de dikkat çeken Şevkat Yerimdar fazlasıyla fakirdir. Bunun sebebi de iyiliği ve yardımlaşmayı çok sevdiğinden kaynaklanıyor. Eline geçen her meteliği iyilikte kullanan yardımsever bir profil çiziyor izleyenlere.

Şevkat Yerimdar'ı Canlı İzle

Dizinin güzellik sembolü de Başak Parlak'ın hayat verdiği Esin Uçar karakteridir. Renkli kişiliği olan Esin sürekli kafası karışık, eğlenceli ve samimiyeti ile sevilen bir kızdır. Arada o da damarına basıldığı zaman sinirlenen ve inatlaşma konusunda da adeta bir keçiye dönen tiplerdendir. Renkli komedisi ile gönlünüzde yer edinecek olan Şevkat Yerimdar dizisini canlı tv aracılığı ile de izleyebilirsiniz. Kaçırdığınız her bölümü kesintisiz bir şekilde canlı izle bölümünden rahatça izleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve bölümler için, http://www.canlitv.site adresine girebilirsiniz. 

Canlı İzle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?