Yorum Haberi

Türk Yapımı Oyun Zula İndir

Sevgili yorumhaberi.com takipçilerimiz, zula oyunu türk yapımı olarak pazara çıkan mükemmel muhabere oyunlarından birisi. Counter Strike tipi olan zula oyunu çevrimiçi olarak tekilce oynanabilmektedir.

Türk Yapımı Oyun Zula İndir

Türk yapımı haritaları olan Kuzey Irak, Trabzon Uzungöl, Üsküdar, Kıbrıs Açıkları, Hangar, İnşaat, Düğün Salonu, İnternet Kafe, Paris gibi mapleri bulunmaktadır. Türk yapımı zula oyununu bilgisayarına yükle Silah yönünden yerli yapımlara öncelik verildiği görülmektedir. Haritalar kadar silahlarada ehemmiyet verilmesi epey alaka çekicidir. 
Milli Piyade Tüfeği, Bora 12 keskin nişancı tüfeği, ağır makinalı, el bombaları, tabancalar sizi sizden alacak. 
Haritalarda çok değişik fonksiyonlar yer almaktadır. Ölüm mücadelesi isimli senaryoda belirli bir sayıda öldürme skoruna ulaşanlar müddet bitiminden evvel oyunu kazanmış sayılırlar.


Eğer dilenen öldürme sayısına ulaşmamışsalar müddet bitiminde en fazla öldüren küme oyunu kazanmış sayılır. 
Sabotaj senaryosunda ise bomba kurma, sancak savaşında rakip alandaki sancağı kendi bölgenize getirip puan kazanmaya çalışma amacındasınız. İsterseniz kendi haritanızı kurup odayı şifreleyip kendi arkadaşlarınızla ecnebi kişilerin girişini engel olarak savaşabilirsiniz. Hiçbir ek yazılıma lüzum kalmadan counter strike gibi server v.s gerektirmeden keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Zula ve gladyo adda iki doğrultu yer almaktadır. 


Bu taraflardan birisi olabilirsiniz. Zula oyununun hileleri ile ilgili en fazla suallen sorulardan birisidir. Oyunun hileleri mevcut değildir. Böyle olmasıda gayet iyidir. En azından oyunda muayene mekanizmasına lüzum kalmamaktadır.

Zula indir

Zula İndir Zula download Zula yükle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?