Advert
Yorum Haberi

OnePlus 5'in en ince "amiral gemisi" olacağına inandığını söyledi

Ağzı sıkı olan birçok firmanın aksine OnePlus, yeni telefonları ile ilgili malumat vermek ile ilgili epey eli açık. Her ne kadar Nisan ayının sonlarına doğru sızan bir görüntü olsa da, Mayıs ayının ilk haftalarında yeni bir telefonun yaz için yolda bulunduğu doğrulanmıştı.

OnePlus 5'in en ince

Şimdi de firmanın CEO'su Pete Lau, OnePlus 3T'nin varisi ile ilgili ehemmiyetli bir malumat henüz verdi.

Lau, sosyal basın sitesi Weibo'da yaptığı yorumlama ile OnePlus 5'in en ince "amiral gemisi" olacağına inandığını ifade etti.
Ayrıca telefonun ince yapısına karşın kullanıcı deneyiminin kötü istikamette etkilenmeyeceği ile ilgili da epey ısrarcıydı.

Şimdilik sadece yeni cihazın, Qualcomm'un Snapdragon 835 işlemcisi gibi üst seviye özelliklere sahip olacağı biliniyor.
Eğer sızan özellikler doğru ise bu arada 8GB RAM, 4000mAh batarya ve arka bölümünde çift kamera da bizi bekliyor olacak.


Dış dizayn mevzubahis olduğunda da telefonun biraz henüz temiz bir görüntüye mevcut ve OnePlus3 ile 3T'de en önemli anten çizgilerinden kurtulduğu öngörülüyor.
Samsung ve LG gibi devler çarpıcı cihazlar sunsalar da, OnePlus'ın en büyük üstünlüğü rakip amiral gemilerine eşit bir tecrübesi çok daha az bir ücrete sunmasıydı.
Ancak her güncel sürüm ile firmanın maliyeti biraz henüz yükseldi ve OnePlus 5'te maliyet farkının ne kadar azalacağı merak hususu...

OnePlus 5 OnePlus amiral gemisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tubidy Mobi ile Youtube Mp3 müziklerini dönüştürün!
Tubidy Mobi ile Youtube Mp3 müziklerini dönüştürün!
Samsung Note 7’nin halefi Note 8 geliyor
Samsung Note 7’nin halefi Note 8 geliyor