Yorum Haberi

Zikirmatik Uygulaması ile Her Zaman Zikir Çekin

Cep telefonları için mükemmel özellikler sunan ve sizlere konforlu kullanım imkanı sağlayan gerçek zikirmatik uygulaması artık cep telefonlarında. Parmak zikirmatiğinden esinlenerek tasarlanan ve gerçek hissiyatı veren bu uygulama için android işlemci cep telefonunuz olması yeterlidir.

Zikirmatik Uygulaması ile Her Zaman Zikir Çekin

Cep telefonları için mükemmel özellikler sunan ve sizlere konforlu kullanım imkanı sağlayan gerçek zikirmatik uygulaması artık cep telefonlarında. Parmak zikirmatiğinden esinlenerek tasarlanan ve gerçek hissiyatı veren bu uygulama için android işlemci cep telefonunuz olması yeterlidir. Şimdilik yeni sürümü sadece android işlemci cep telefonlarında olan bu uygulama daha sonra diğer işlemci cep telefonlarında da yeni sürümüyle yayınlanması planlanmaktadır. Uygulamayı indirmek için gerekli olan internet bağlantısıdır. İnternet bağlantısını uygulamayı indirmek için kullandıktan sonra uygulamayı kullanmak için bağlantıya ihtiyacınız kalmaz. Böylece her yerde ve her zamanda uygulamanın imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Nerede Olursanız Olun Uygulamayı Kullanabilirsiniz

İster evde, ister işte, okulda, yolculukta, tatilde nerede olursanız olun gerçek zikirmatik uygulaması için nerede olursanız olun bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Yer ve zaman önemli olmadan zikir ve tesbihlerinize her daim çekme imkanına bu uygulama ile sahip olabilirsiniz. Kayıt modu sayesinde nerede kaldım derdi olmadan kaldığınız yerden devam ederek zikir ve tesbihlerinize devam edebilirsiniz.

Sıkılmadan Zikir Ve Tesbihlerinizi Çekebilirsiniz

Hemen Yükleyin

 

Ya da

Telefonunuzdan QR Kodu Okutun:

Mükemmel tasarımı sayesinde sıkılmadan zikir ve tesbihlerinizi gerçek zikirmatik uygulaması ile çekebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ve mükemmel görsellikteki tasarımı ile keyifli bir şekilde zikir ve teşbihlerinizi kayıt altında tutabilirsiniz. Sıkıldığınızda uygulamanın rengini değiştirebilirsiniz. 20’den fazla renk seçeneği ve tasarım ile sizlere farklı şekilde uygulamadan yararlanma olanağı sunmaktadır. Gece modu ile de ışıklandırma sistemi ile gece içinde de zikir ve teşbihlerinize devam etme olanağı sizlere sunmaktadır.

Zikirmatik Uygulaması
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?