Yorum Haberi

Samsung Galaxy S8+ Rose Gold renkli modelinin detayları sızdı

Samsung, Galaxy S8 serisini bir dizi renk opsiyonu ile pazara sürmüştü. Şimdi ise şirketin büyük varyantı yeni bir tonda sunmaya hazırlandığı görülüyor. Rose Gold rengindeki Galaxy S8 modelinin render görüntüsü sızdırıldı.

Samsung Galaxy S8+ Rose Gold renkli  modelinin detayları sızdı

Gül ve altın arasındaki renk kombinasyonuyla hoş bir hava yakalayan Galaxy S8 varyantını meydana koyan görselin düzmece olma olsılığı de var. Çünkü kamera lensinin ve telefon bedeninin çevresindeki pürüzler kötü hazırlanmış ve resmi olmayan bir render olma ihtimalini düşündürüyor.
Öte yandan, Samsung'un amiral gemisi akıllı telefonu için yeni bir renk opsiyonu sunması muazzam değil. Zira şirket, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerini çıkardıktan birkaç ay sonra da aynı şeyi yapmıştı. Galaxy S7 edge modelinin geride bıraktığımız sene Mercan Mavisi (Blue Coral) tonunda sunulduğunu hatırlıyoruz.

Yeni renk opsiyonu yakında gelebilir
Rose Gold renkli Galaxy S8 modelindeki dahili özellikler ise orijinal versiyonla aynı. Cihaz 1440 x 2960 piksel çözünürlüğü destekleyen 6.2 inç Ebedi Ekran ve Exynos 8895 yada Qualcomm Snapdragon 835 yonga setine sahip olacak. Ayrıca 3.500mAh pil ve 4GB RAM'le ileriki.

Cihazdaki f/1.7 diyafram açıklığına sahip 12MP arka kamera, faz algılamalı otofokus ve LED flaş gibi özelliklerle donatılmış halde. 
Yine aynı şekilde f/1.7 diyafram kıymeti olan selfie kamerası ise otomatik HDR ve otomatik odaklamalı 8MP duyarga içeriyor. Cihaz bu arada kablosuz şarj ve 64GB dahili depolama özelliğini sunan.

Şu lâhza için yeni renk opsiyonunun ne vakit geleceği ve hangi ülkelerde sunulacağı bilinmiyor. Bu arada, Samsung'un bu ay Galaxy S8 Active modelini pazara devam etmesi ve ABD'de satışa sunması bekleniyor. Akıllı telefon, Galaxy S8'den henüz büyük bir pile sahip olacak ve dayanıklılık itibariyle askeri sınıf sertifikayla ileriki.

Samsung Galaxy S8+ Rose Gold Samsung Galaxy S8 Rose Gold renkli Galaxy S8
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?