Yorum Haberi

Survivor dokunulmazlık kim kazandı ? Dokunulmazlık oyunundan özel detaylar!

Survivor üzüntüye adayları kim, dokunulmazlık oyununu kim kazandı suali lâhza bakımından yanıtını buldu. Survivor adasında üzüntüye adaylarları, dokunulmazlık oyunlarının sonrasında 1 şahıs üzerinden seçilecek, başka elenecek iki ad ise salı gününe kadar belirlenecek. Survivor üzüntüye adayları kim, dokunulmazlık oyunlarında neler yaşandı ve oyunları kim kazandı, tümşeyleri haberimizde bulabilirsiniz!

Survivor dokunulmazlık kim kazandı ? Dokunulmazlık oyunundan özel detaylar!

Survivor üzüntüye adayları, Survivor dokunulmazlık oyunlarının derhal sonrasında uygulanan konseyle birlikte belirlenecek. 


Survivor dokunulmazlık oyunlarında, ünlüler ekibinde kutuplaşmalar ve çekişmeler artarken, Survivor gönüllüler takımı, oyunlara henüz konstrantrasyon sağlamış gibi. 


Bunun yanında geçen yarışmalarda, İlhan Mansız ile Sabriye arasında daimi yaşanan gerginlikle de dikkatlerden kaçmadı. Her iki grupta da yarışmacı adedinin azalmasıyla dokunulmazlık oyunları biraz henüz çetin ve münakaşalı geçiyor.


SURVİVOR HAFTANIN İLK ADAYI
Survivor'da haftanın ilk üzüntüye adayı, uygulanan oylamalar sonucunda; Gökhan, haftanın ilk üzüntüye adayı olarak tespit edildi. 
Diğer üzüntüye adayları, piyasa günü ve haftanın ilk günü günü yapılacak konsey oylamalarında belirlenecek.


SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?
Survivor'da, üzüntüye adayları birazdan belirlenecek. 
An bakımından dokunulmazlık oyunlarının nihai raundlarında ünlüler takımının avantajı sözkonusu oldu ve dokunulmazlık oyunlarını ferdi dokunulmazlık bölümünde kazanan ad ise gönüllüler takımından Berna oldu.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNLARINDA TARTIŞMA
Özellikle yarışmacılara grup içindeki gruplaşmalara her sabah yenisi ekleniyor. Böylece; bütün yarışmacılar üzüntüye potasına girme ihtimallerini savuşturmak için dokunulmazlık oyunlarında varını ve yoğunu meydana koyuyorlar. 


Son olarak ünlüler takımından Furkan'ın elenmesinin sonrasında bu kez adaya veda edecek olan yarışmacı merakla bekleniyor.

SURVİVOR'DA TARTIŞMALAR İLE İYİ NİYETLER BİRBİRİNİ TARTIYOR
Geçtiğimiz kısımda oynanan mükafat oyununa büyük bir münakaşa damgasını vurmuştu. 
Üstelik bu sefer dövüş, takımdaşların arasında değil, değişik takımlardaki yarışmacılar doğrulusunda başlatıldı. 


Kavganın tarafları ise ünlüler takımından Adem ile gönüllüler takımından Ogeday ve Gökhan olmuştu. 
Yarışma esnasında yaşananların sonrasında Adem, Ogeday'a sadece kendisi düştüğünde kendisinden süratli olma ihtimalini söylemişti.

Böylece Ogeday gülümseyerek düşüp düşmemenin kendi elinde olduğunu söylemişti. 
Ancak bu olaya sonradan Gökhan da dahil olmuştu ve Adem ile bir münakaşa yaşanmıştı. 
Özellikle Adem, Ogeday ile tartışırken araya Gökhan'ın da girmesine ve dövüş dahil olmasına hem şaşırmış hatta sinirlenmişti.

SURVİVOR KIBRIS FİNALİNE KİMLER GİDİYOR?
Survivor Kıbrıs finaline tahminen 20 günlük bir vakit kaldı. Kıbrıs Finali için tarih 20 Haziran 2017 tarihi seçildi ve 4 kişilik finalist koltuğunda şu an için Ogeday ve Gökyüzü oturuyor. Sema, Survivor Kıbrıs finali için ilk seçilen 'erken finalist' oldu. Ardından bu hafta da Ogeday'ın isimi tespit edildi. Survivor Kıbrıs finalistlerine 2 şahıs henüz bu hafta eklenecek.


SURVİVOR'DA İLK KIBRIS FİNALİSTİ Gökyüzü APAK KİMDİR?

Sema Aydemir-Apak Tayfun Akgün'ün antrenörlüğündeki Enkaspor'un atletidir. Sema Aydemir-Apak geçmiş senelerde heptatlon branşında da boy gözler önüne serdi. Sema Aydemir-Apak Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 4x400m bayrak yarışında müsabaka hakkını elde etmiştir.


Heptatlon branşında boy gösteren Gökyüzü Apak Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 4x400 metre bayrak yarışında müsabaka hakkını elde etmiştir. 


6 Haziran 2012 tarihinden Ankara'da uygulanan yarışta 56.62 saniyelik derecesiyle 400 metre engelli branşındaki en iyi derecesini elde etmiştir.


Eşref Apak ile evli olan Gökyüzü Apak Ali adında bir de çocukları yer almaktadır.
Sema Apak'ın eşi Eşref Apak ise 2004 seneninde Atina Olimpiyat Oyunları çekiç atma branşında bronz madalya kazanmaya hak kazanmış bir sporcudur.


Sema Apak Türkiye'yi delegasyon ettiği yarışmalarda Heptatlon branşında 2005'de Avrupa Çoklu Branşlar Şampiyonası 2.Liginde 4399 derecesi ile 22'nci, 2006 Avrupa Çoklu Branşlar Şampiyonası 2.Liginde 4607 derecesi ile 19'uncu, 2009'da Avrupa Çoklu Branşlar Şampiyonası 2.Liginde 4514 derecesi ile 19'uncu, 2011'de Üniversite Yaz Oyunları 400 metre engelli branşında 57.53 derecesi ile 11'nci aynı yıl Avrupa Takımlar Şampiyonası 1.liginde 4x400 metre bayrak yarışı branşında 44.71 derecesi ile Türkiye Rekoru ve en son 2012 Avrupa Atletizm Şampiyonasında 400 metre engelli branşında 58.93 saniyelik derecesi ile 26'ncı 4x400 metre bayrak yarışında ise 3:34.70 derecesi ile 11'nci meydana gelmiştir. 
Türk atlet başarıları eşliğinde Survivor yarışmasındaki en dişli rakiplerden birisi olarak görülmektedir.

SURVİVOR 2. KIBRIS FİNALİSTİ OGEDAY GİRİŞKEN KİMDİR?

Ogeday Girişken, 1992 seneninde İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Marmara Üniversitesi BESYO'da tamamlamıştır. Fenerbahçe kürek takımında lisanslı sporcu olan Ogeday, ülkemizi ulusal formayla delegasyon ediyor.

Survivor dokunulmazlık kim kazandı dokunulmazlık kim kazandı Survivor 2017
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?