Yorum Haberi

Aysha’dan Şık Bir İftar Daveti

Türkiye'nin tek muhafazakar kadın ve yaşam dergisi Aysha Dergi, 5. Geleneksel İftar Daveti’nde bu yıl da birbirinden değerli isimleri ağırlıyor.

Aysha’dan Şık Bir İftar Daveti

Her yaştan, meslekten, kesimden takip edilen Aysha; bir yandan ünlü röportajlar ve modaya yön veren sayfaları ile dergi olarak, bir yandan da hayata dair her şeyi paylaştığı portalı aysha.com.tr ile yoluna devam ediyor.  

 

Gelenekselleşen iftar davetlerine bir yenisini daha ekleyen AYSHA; 5. İftar Daveti ile 31 Mayıs Çarşamba akşamı siyaset, cemiyet ve moda dünyasından birçok önemli ismi de ağırlayacak. Four Seasons Hotel Bosphorus’ta gerçekleşecek geceye katılacak isimler arasında AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, Büşra Yıldırım, Seda Yıldırım, Aylin Coş, Ferda Demircan, Zerrin Menteşeoğlu, Beyhan Bağış, Tülin Şahin, Tuvana Türkay, Ebru Akel, Ayşe Tolga, Wilma Elles, Nihal Olçok, Zeynep Ilıcalı, İnci Ertuğrul, Balçiçek İlter ve Feryal Gülman gibi birbirinden değerli isimler bulunuyor.

 

5. İftar Daveti’ni annelere adayan Aysha tarafından, bu özel gecede Yılın Annesi Ödülü 15 Temmuz gecesi hem eşi Erol Olçak’ı hem de oğlunu kaybeden Nihal Olçak’a, Yılın STK Ödülü ise Kızılay Annesi projesi ile Kızılay’a takdim edilecek.

 

Aysha aysha dergi aysha iftar Four Seasons Hotel Bosphorus
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?