Yorum Haberi

Bu Şehir Arkandan Gelecek 11. yeni bölümde heyecan fırtınası esecek

ATV kanalında gösterimde olan ve bir hayli takipçiye ulaşan yeni dizilerden Bu Şehir Arkandan Gelecek 11. yeni bölüm fragmanı şimdilik yayınlanmış değil. Her Çarşamba akşamları gösterime giren dizimiz Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin başrollerinde ünlü manken ve oyuncu Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu yer almakta. Kanalda gösterilen son bölümde Ali, Derin'e kendisinden doğruları sakladığı için hesap sormaktadır. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 10. bölüm final bölümünde ise Ali, Tekin Mirkelamoğlu'nu bıçakladığı görülmekte. Detaylar haberimizde...

Bu Şehir Arkandan Gelecek 11. yeni bölümde heyecan fırtınası esecek

Bu Şehir Arkandan Gelecek’in dün akşam ekranlara gelen bölümüne birbirlerini çok sevmelerine rağmen bir araya gelemeyen Ali ile Derin’in tartışması damga vurdu. Derin’in sert sözleri, Ali için hayatının en büyük darbesi oldu. Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in dün akşam yayınlanan bölümünde Derin’in (Leyla Lydia Tuğutlu) hamile olduğunu duyan Ali (Kerem Bürsin), soluğu Derin’in karşısında aldı. Aslı’nın (Nilperi Şahinkaya) oyunları yüzünden Ali’ye karşı çok kızgın olan Derin ise Yiğit’in söylediği “O bebeğin babası benim” yalanını sürdürerek Ali’yle arasındaki uçurumu derinleştirdi. Derin’in Ali’ye, “Sen benim için bir yanılgısın!” dediği anlar izleyenleri ekran başına kilitlerken, bu sözler Ali için de hayatının en büyük yıkımı oldu.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 11. yeni bölüm

Bokstaki gururumuz Avni Yıldırım sürprizi!
 
Dünyaca ünlü Türk boksör Avni Yıldırım’ın, Şampiyon Spor Salonu’nda Ali ve Şahin’i ziyaret ettiği sahne ise bölümün unutulmazlarından oldu. Dünyada ilk üçte gösterilen ve yakın zamanda Dünya Boks Federasyonu (WBC) Süper Orta Sıklet Uluslararası Gümüş Kemer maçında, rakibini nakavtla yenen Yıldırım, senaryo gereği kariyerini anlatan belgeselin çekimleri için ilk idolü olan Şahin’le bir araya geldi.
 
İşte, Avni Yıldırım’ın salona geldiği o anlar:

ölümün renkli anlarından biri de Rauf’un yıllardır hayalini kurduğu köfteci dükkânının açılışı oldu. ‘Anne Köftesi’ adlı minibüs dükkânının açılışı ekran başındakilere de renkli anlar yaşatırken Ali’nin, Derin’in ondan hamile olduğu ve Londra’ya gideceği gerçeğini öğrenmesi onu farkında olmadan tehlikeli bir çıkmaza sürükledi. Derin’i durdurmak için kaldığı otele giden Ali, Derin’in babası Tekin’i bıçaklanmış, yerde kanlar içinde buldu. Gürültüler üzerine odasından çıkan Derin ise gördüğü bu korkunç manzara karşısında hayatının en büyük şoklarından birini yaşadı.
Bu Şehir Arkandan Gelecek 11. yeni bölüm


‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in heyecan dolu yeni bölümünde Ali, suçsuz olduğunu kanıtlayabilecek mi?, Derin’in babası Tekin kurtulabilecek mi?, Ali ile Derin’in arasındaki uçurum ortadan kalkabilecek mi? gibi sorular yanıt bulacak.
 Bu Şehir Arkandan Gelecek 11. yeni bölüm
‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümü 15 Mart Çarşamba saat 20:00’da ATV’de!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 10. yeni bölüm

ATV ekranında yayınlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek 10. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Çarşamba akşamları ekrana gelen Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi son bölümde Ali ve Aslı'yı aynı yatakta gören Derin büyük çöküntü yaşadı. Gördüğü manzara karşısında Aslı'dan hesap soran Derin, Aslı'nın ağzından dökülen sözlerin ardından bir kez daha şok oldu. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi yeni bölümleri ile her Çarşamba ATV ekranında...

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin başrollerinde Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun yer alıyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümde Aslı sonunda Ali'ye olan aşkını itiraf ediyor. Derin duydukları karşısında şaşkında dönerken uğradığı ihanetle Ali'nin çocuğunu aldırmaya karar verir. Umudu Yiğit'in kollarında arayacak olan Derin çocuğu aldırmadan Yiğit müdahale edebilecek midir?

Şahin'in yoğun bir antrenman temposuyla Ali'yi hazırladığı boks karşılaşması hüsranla bitti. Maça çıkmadan önce Aslı'nın art arda gelen itiraflarıyla yıkılan Ali, karşılaşmada bilerek dövüşmemeyi seçti. Aslı'nın, Ali'ye âşık olduğunu itiraf etmesi ardından Derin'in bebeklerini aldırdığını söylemesi Ali'yi büyük bir yıkıma uğrattı.
 
‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümünde Ali’nin Yiğit ve Derin'e tepkisi ne olacak?, Derin, Yiğit’in söylediği yalanı devam ettirecek mi? gibi sorular yanıt bulacak.
 
‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümü 8 Mart Çarşamba saat 20:00’da ATV’de!

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK SON BÖLÜM ÖZETİ

Mafyanın elinden kurtulan Ali ve Derin şimdi büyük bir yol ayrımındadır. Derin ya Ali'ye inanıp babasını silecek, ya da Ali'yi kaybedip eski hayatına dönecektir.

Şahin'in salonuna yeni bir boks turnuvası haberi gelir. Ali, büyük ödülü alıp borçtan kurtulmak için bunu bir fırsat olarak görür. Ancak Şahin henüz Ali'nin hazır olmadığını düşünmektedir. Ali babasına bunun aksini ispatlamak için var gücüyle çalışır. Şahin ve Ali'nin boksla ilgili girdiği iddia, gizli hayranından güller alan Nesrin'i de yakından ilgilendirmektedir.

Aslı, Ali'nin hayatında daha fazla yer almak istediğinin sinyallerini verir. Bu durum Derin'i huzursuz eder. Eleme maçı öncesi yaşananlar Ali'nin maça çıkmasını imkansız kılacak niteliktedir. Ali her şeye rağmen ringe çıkmaya kararlıdır.

Derin hiç hazır olmadığı gerçekle yüz yüze gelince O da soluğu yaşlı sikiş maçın yapılacağı salonda alır. Orada karşılaştığı sürprizle yıkıma uğrayan Derin, yeni kararlar almak zorundadır.

Konusu

Henüz beş yaşındayken annesinin ölümüne şahit olan Ali'yi, yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf sahiplenir ve büyütür. Birlikte gemilerde çalışarak, 24 yılı geride bırakırlar, Rauf, Ali'ye hem annelik hem de babalık yapar, yaşadığı travmayı unutturmak için hayatını ona adar. Ali yıllardır özellikle İstanbul'a uğrayan gemilerde çalışmak İstememiştir. Yaşadığı büyük travmadan sonra, şehre küstür, yıllar sonra "Rauf anne"si İstanbul özlemiyle yanıp tutuştuğu için onunla gelmeyi kabul eder, ama tek bir şartı vardır, limana inmeyecektir. Halbuki Rauf İstanbul'a özellikle Ali için gelmiştir bu şehre. Kendi hastalığının ilerlediğinin farkındadır. Ölmeden Ali'nin geçmişindeki sırları açığa çıkarmaya, Ali'yi emin ellere emanet etmeye kararlıdır. Bu sebeple eski boks şampiyonu Şahin Vargı'yı bulur. Limana ayak bastıklarında olaylar hiç de Rauf'un düşündüğü gibi gelişmez. Ali, gemiden iner inmez, kim olduğunu bilmediği bir kızın hikayesinin kahramanı olur.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Bu Şehir Arkandan Gelecek 11. yeni bölüm Bu Şehir Arkandan Gelecek 11. yeni bölüm fragmanı Bu Şehir Arkandan Gelecek 10. bölüm Bu Şehir Arkandan Gelecek 11.bölüm Bu Şehir Arkandan Gelecek 11.bölüm fr
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?