Yorum Haberi

Sevgililer Gününe Yalnız Girmeyin

Yeni bir 14 Şubat yani sevgililer günü geldi çattı ancak bu yılda bu özel günü yalnız geçireceklerin olduğunu görebiliyoruz. Sevgililer günü tüm dünyada 14 Şubat olarak kutlanır ve bugünün özelliği de adında gizlidir.

Sevgililer Gününe Yalnız Girmeyin

Genelde evli erkeklerin biz sevgili değiliz ki bugünü kutlayalım sözüyle geçiştirilmeye çalışılsa da aslında bayanlar için bu özel gün geçiştirilmeyecek kadar önemli ve özeldir. Tarihsel olarak sevgililer günü eski Avrupada Valentine adındaki bir din adamının adına ilan edilen bir bayramdır. Zamanla sevgililer günü olarak tüm dünyada kutlanmaya başlanmıştır.

Her bayan bu özel günde kendisi için özel bir şeyler yapılmasını bekler. Belki bir çiçek, belki güzel bir akşam yemeği belki de sürpriz bir tatil ancak beklenti her zaman erkeğin onu hatırlaması yönünde olmuştur. Ancak bazı erkekler ve bayanlar vardır ki onlar bu özel günü yalnız geçirmek zorunda kalırlar çünkü bir eşleri ya da sevgilileri yoktur. Belki bir gün öncesinden hiç bir şey ifade etmeyecek olan bu gün geldiğinde gözler ister istemez uzaklardaki sevgiliyi arar çünkü bu özel günde yalnız olmak oldukça düşündürücü ve üzücüdür.

Her insanın sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duyduğunu düşünecek olursanız bu aslında tek bir güne sığdırılmaması gereken bir durumdur. Yani henüz elinizin altında avuçlarınızda kalbinizin tam ortasında bir sevgiliniz varken onun kıymetini bilmeli ve böyle özel günleri de beklemeden ona dönem, dönem sürprizler yaşatmalısınız. Bunun değerini ancak 14 Şubat geldiğinde ve siz yalnız girmek zorunda kaldığınız da anlayabilirsiniz ve bu bazen çok geç olmuş olabilir ve kaçan balık büyük olmuştur.

Sevgili demek dost demek arkadaş demek, can yoldaş demek dert ortağı demektir. Sevgili demek sıcaklık dürüstlük samimiyet ve duyguların bütünleşmesi demektir. Sevgili demek bir olmak birlik olmak beraber olmak demektir. Bu nedenle de bu özel güne gelmeden eğer ki sevgiliniz yoksa o zaman yapmanız gereken şeyler vardır demektir.

İşte yazımızın devamında 14 Şubata girmeden önce size sevgili bulmanız noktasında altın değerinde öneriler sunmak istedik. Aksi takdir de erkek arkadaşlarınızla kokoreç yemeye gitmek zorunda kalırsınız ya da kız kıza oturursunuz.

Kendinize sitem etmeyin şöyle irkilin ve ne kadar kararlı olduğunuzu gözden geçirin. Alfa erkek özelliklerini [1] kendi bünyenize katmaya çalışın. Bu özel günde sizinde yalnız kalmamanız gerekiyor bu nedenle de bu günden itibaren kendinize yakışan şık kıyafetler giymek durumundasınız. Kalabalık ortamlarda bulunmak demek daha fazla insanla tanışmak demektir bu nedenle de kendinizi atmalısınız en uygun ortamlara. Gözünüze kestirdiğiniz insana jestler ve güzel sözler ederek yakınlaşmalısınız. Önce onu tanımalısınız. Çünkü ancak ona bu şekilde yakınlık kurabilir ve kendinizden etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Kararlı davranmak bir bayanı etkileyebilmek için en önemli konudur. Çünkü bayan sizin gözünüzde bu kararlılığı gördüğünde size güven duyacaktır. Hiç kimse elbette ki bir tarafı oynayan erkeklerden hoşlanmaz çünkü bu erkekler güvenden ziyade insanda huzursuzluk yaratır.

Ya da sevdiğiniz bir insan vardır ve ona bir türlü açılamıyorsunuzdur bu belki de sizin için bir fırsat olabilir. Çünkü sevgililer gününün aynı zamanda tetikleyici bir özelliği vardır. Ve bu özel günde bayan olsun erkek olsun yalnız kalmak istemezler bu nedenle de buradan güç alarak ona duygularınızı ifade edebilirsiniz. İstemeyecekse zaten bugüne kadar boşuna hayal etmişsinizdir ve boşa giden zaman demektir. Ancak sizin duygularınıza karşılık verdiği anda artık 14 Şubata yalnız girmeyeceksiniz anlamına gelir.

Henüz sevgili olmadığınız ama görüştüğünüz bir kişiyle alakalı ise çıkma teklifi etmek için 14 Şubattan daha iyi bir gün bulamassınız. Tabi iş bu noktaya gelene kadar bir kızla nasıl mesajlaştığınız, neler konuştuğunuz veya haliniz tavrınız işinizi baya kolaylaştıracaktır.

Kısacası arkadaşlar bu özel günde özel bir insanla sizinde mutlu olmaya hakkınız var. Ancak öncesinde size düşen göre o insanı bulmak bulduğunuz da da kaybetmemek için elinizden gelenin en iyisini yapmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
LPG'li araç kullanıyorsanız yapması gereken önemli şeyler
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?
Atakan Koru’nun hayatıyla ilgili detaylar… Atakan Koru kimdir?