Advert
Yorum Haberi

AĞAÇLANDIRMA SAHALARI DİKİME HAZIR

Kırklareli Orman İşletme Müdürlüğü Merkez İşletme Şefliği sorumluluk alanında bulunan Sütlüce köyündeki ağaçlandırma sahaları dikime hazır hale getirildi.

AĞAÇLANDIRMA SAHALARI  DİKİME HAZIR

İstanbul Orman Bölge Müdürü Zekeriya Mere sahaları dolaşarak İşletme Müdürü Nüfer Yavuz'dan bilgi aldı. Dikime hazırlanan sahalara Meşe, ve Servi türleri dikilecek.

ŞEFLİKLER YENİLENİYOR


Kırklareli İşletme Müdürlüğü Dereköy ve Kirazpınar Şeflikleri devam eden çalışmalarla yenileniyor.
Tadilat çalışmalarını yerinde inceleyen İstanbul Orman Bölge Müdürü Zekeriya Mere İşletme Müdürü Nüfer Yavuz'da bilgi aldı.
Tadilat tamamlandığında Dereköy ve Kirazpınar şefliklerimiz teşkilatımıza yakışır bir yapıya kavuşacaklar.


KIRKLARELİ'NDE KÖY ZİYARETLERİ SÜRÜYOR


İstanbul Orman Bölge Müdürü Zekeriya Mere beraberinde Kırklareli Orman işletme Müdürü Nüfer Yavuz ve Müdür Yardımcısı Murat Deniz ile Kırklareli Armağan Köyünü ziyaret etti.


Köy muhtarı Recep Dal'dan yapılan ve yapılacak projeler hakkında bilgi alan İstanbul Orman Bölge Müdürü Zekeriya Mere  çalışmaları yerinde inceledi. ORKÖY kapsamında köyde yapılan bina mantolamalarını inceleyen Zekeriya Mere, Seracılık ve Çilek üretimi konusunda İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü olarak destek sözünü verdi. Köysel Dönüşüm projesine de Köy İçi Ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları ile de destek olunacağını söyledi.
 

İstanbul Orman Bölge Müdürü Zekeriya Mere Zekeriya Mere Kırklareli Orman İşletme Müdürlüğü AĞAÇLANDIRMA
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tubidy Mobi ile Youtube Mp3 müziklerini dönüştürün!
Tubidy Mobi ile Youtube Mp3 müziklerini dönüştürün!
Samsung Note 7’nin halefi Note 8 geliyor
Samsung Note 7’nin halefi Note 8 geliyor