Advert
Yorum Haberi

Konya Polisi kül yutmadı.

.Çeşitli Dernekler açarak Pavyon işleten Derneklere şok baskın.Çok sayıda Polis ekiplerinin yapmış olduğu operasyonlarda Çok sayıda Pompalı silah ve Tabanca yakalandı.Dernek olarak basılan bina Pavyon Çıktı.

Konya Polisi kül yutmadı.

Konya Polisi kül yutmadı.Çeşitli Dernekler açarak Pavyon işleten Derneklere şok baskın.Çok sayıda Polis ekiplerinin yapmış olduğu operasyonlarda Çok sayıda Pompalı silah ve Tabanca yakalandı.Dernek olarak basılan bina Pavyon Çıktı. Konya'da 'Eğitim, Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği' adı altında faaliyet gösteren pavyona polis tarafından baskın yapıldı. Baskında yabancı uyruklu 6 konsomatris gözaltına alındı. İşyerinin çatısına gizlenen 3 pompalı tüfek ile 1 ruhsatsız tabanca bulundu.  Çok sayıda polis tarafından yapılan baskında konsomatris olarak çalışan Ukrayna, Gürcistan ve Kırgısiztan vatandaşı 6 kadın gözaltına alındı. Ekiplerin yaptığı aramada çatı katına gizlenmiş 3 pompalı tüfek, 1 ruhsatsız tabanca ile çok sayıda mermi bulundu. Ayrıca işyerinde yapılan Genel Bilgi Taraması (GBT) kontrollerinde çeşitli suçlardan aranan 2 kişi yakalandı. Çalışma izinleri bulunmayan Ukrayna vatandaşı Suzanna Yikanlieva, Oksana Kibalka, Gürcistan vatandaşı Marina Kiknavelidze kardeşi Katuna Kiknavelidze ile Kırgisiztanlı Aisuluu Gurgubaeva ve Olena Zinkevych sağlık kontrollerinin ardından Göç İdaresi'ne teslim edildi. İşyeri sahibi Polis tarafından gözaltına alınarak ifadesi alındı.Sağlık kontrolünden geçirilen işyeri sahibi Adliyeye sevk edildi.

KONYA'DA EGITIM, KULTUR VE SOSYAL YARDIMLASMA DERNEGI ADI ALTINDA FAALIYET GOSTEREN BIR PAVYONA POLIS TARAFINDAN BASKIN YAPILDI. YAPILAN BASKINDA YABANCI UYRUKLU 6 KONSOMATRIS GOZALTINA ALINDI. ARAMALARDA ISYERININ CATISINA GIZLENMIS 3 ADET POMPALI TUFEK ILE 1 ADET RUHSATSIZ TABANCA ELE GECIRILDI.(FOTO:KONYA/DHA)

konya dernek polis baskın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tubidy Mobi ile Youtube Mp3 müziklerini dönüştürün!
Tubidy Mobi ile Youtube Mp3 müziklerini dönüştürün!
Samsung Note 7’nin halefi Note 8 geliyor
Samsung Note 7’nin halefi Note 8 geliyor