Advert
Yorum Haberi

Bitlis'te Köy korucularına tatlı sürprizi

Bitlis İl Emniyet Müdürü Polis'lerin Hakim olduğu Tepelerde görev yapan Köy korucularına ilginç bir sistem ile Tatlı gönderdi

Bitlis'te Köy korucularına tatlı sürprizi

Bitlis İl Emniyet Müdürü Polis'lerin Hakim olduğu Tepelerde görev yapan Köy korucularına ilginç bir sistem ile Tatlı gönderdi.Bitlis Emniyet Müdürü Drone vasıtası ile Polislerin görev yaptığı Tepelerde bulunan Nöbet kulübelerine Tatlı gönderdi.Drone'yi gören Köy korucuları ise önce şaşırdı ve sonra Bitlis Emniyet Müdürünü Telefonla arayarak gönderilen Tatlılar için Teşekkür ettiler.  Bitlis-Diyarbakır karayolundaki Arıcılık mevkisinde bulunan polis kontrol noktasını ziyaret eden Emniyet Müdürü Kaya, burada güvenlik güçlerinden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Beraberindeki şube müdürleriyle daha sonra kontrol noktasında yapılan yeni binada incelemelerde bulunan Emniyet Müdürü Kaya, burada görev yapan ve terör örgütü PKK ve kaçakçılarla mücadele eden güvenlik güçleriyle bir süre sohbet etti.Emniyet Müdürü görev yapan Emniyet güçlerine tatlı vermeyi unutmadı.

BITLIS EMNIYET MUDURU FATIH KAYA (SAG ONDEKI), ARICILIK MEVKIINDE BULUNAN POLIS KONTROL NOKTASINI ZIYARET EDEREK CALISMALARI HAKKINDA BILGI ALDI. TATLI IKRAMINDA DA BULUNAN KAYA, HAKIM TEPELERDE NOBET TUTAN KORUCULARI DA IHMAL ETMEDI. KAYA KORUCULARA TATLILARINI 'DRONE' ILE GONDERDI. (FOTO: OZCAN CIRIS/BITLIS-DHA)

Bitlis Emniyet Müdürü Drone ile Köy Korucularına Tatlı gönderdi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tubidy Mobi ile Youtube Mp3 müziklerini dönüştürün!
Tubidy Mobi ile Youtube Mp3 müziklerini dönüştürün!
Samsung Note 7’nin halefi Note 8 geliyor
Samsung Note 7’nin halefi Note 8 geliyor